Podporujeme, spolupracujeme...

Jsme rádi, že můžeme výrobou LOGOsamolepek podporovat níže uvedené projekty, kamarády, nebo spolky. Pokud děláte nebo organizujete něco zajímavého a my bychom mohli trochou LOGOsamolepek pomoci, napište nám na logosamolepky@vuno.cz, ozveme se zpátky a pokusíme se něco vymyslet.

Adapted.cz

Hendicap není konec, je to novej začátek... To co dělá tato partička, Tě vždycky nakopne na MAX!!! Jsme rádi, že můžeme "řezat" LOGOsamolepky pro tuto bandu!!! Můžeš je také podpořit.

Rychlebské stezky

Šutry, pot a mozoly... Pokud si na stezkách v infocentru koupíte LOGOsamolepku, podpoříte tím tento projekt, dříče a srdcaře... Máme to tady rádi 🙂 Rychlebské nejsou jediný bike resort, ale určitě JEDINEČNÝ!

Bobcross

Zábava, plastové boby, přátelé a samolepky úplně všude... Jsme rádi, že můžeme pracovat na tomto projektu. Držíme se hesla: "LOGOsamolepky na každé (nejen) BOBY jedině z naší dílny! 🙂

Snowpark SPK Karolinka

"Řežeme" LOGOsamolepky i pro tento projekt našich kamarádů z Karolinky. Dojeď si do Karolinky zajezdit do TOP snowparku široko daleko a nezapomeň na LOGOosamolepku.

Deadpoxk

Nejen cestovatelský deník Ticháče a jeho kámošů. Hory, čundry, bajkování a freerajdy... Divoké zážitky, nádherné fotky, meditace, parádní příběhy... LOGOsamolepky Deadpoxk na skoro každý rozcestník!

Valašsko bikeresort

My jsme Valaši jedna rodina... LOGOsamolepky pro projekt Valašsko bikeresort nesmí scházet ve vaší sbírce, pokud se tady budete toulat na kolech.