Vy se ptáte - my odpovídáme

1. Umíte vyrobit vícebarevné LOGOsamolepky?

Vyrábíme pouze jednobarevné LOGOsamolepky. Vícebarevné samolepky lze vyrobit pouze v ojedinělých případech. Každou zakázku vyhodnocujeme individuálně, předem na základě zaslaných podkladů (viz otázka 9. zde).

2. Je možné vyrobit jeden kus LOGOsamolepky?

Bohužel nelze. Výroba LOGOsamolepek je sériová. Vyrábíme různé množství, ale minimální objednávka je součet samolepek (dle velikosti LOGOsamolepky) na ploše cca 1/2 metru čtverečního. Příklad: u LOGOsamolepek v rozměru 50x40mm je minimální odběr 165 kusů. U vyšších nákladů nastavujeme množstevní slevy (ceny).

3. Jaký největší rozměr LOGOsamolepky je možno vyrobit?

Řežeme z fólie (role) 62 cm široké. Maximální šířka řezu je 57 cm. Pokud je logo čtvercové, tak je to tedy 57x57cm. Pokud je logo obdélníkové, výška loga je zmiňovaných max. 57cm a délka je defakto "neomezená".

4. Vyrábíte pouze rozměry, které jsou uvedeny v ceníku?

Rozměry jsou vždy individuální. Napište nám (logosamolepky@vuno.cz) a my podle požadovaného rozměru připravíme cenovou nabídku, vč. množstevních slev.

5. Dokážete vyrábět LOGOsamolepky i z jiných druhů (výrobců) fólií?

Používáme pouze špičkový vinyl Image Perfect 5700 (Velká Británie), který nám dovoluje nejlépe loupat drobné motivy (detaily).

6. Jak dlouho výroba trvá?

Doba výroby je individuální dle velikosti objednávky a aktuálního stavu ve výrobě v naší dílně. Vždy uvádíme přesný termín dodání jakmile LOGOsamolepky objednáváte. Zpravidla je to 5-10 prac. dní + 2 dny na dopravu.

7. Uvedené ceny jsou koncové?

Ceny vždy uvádíme bez DPH 21%. Vždy to uvádíme přehledně v nezávazné cenové nabídce. Ceny zveřejněné v ceníku (zde na webu) jsou orientační, výpočet je na standartní složitost loga, motivu. Cenu vždy upřesňujeme předem do cenové nabídky, podle velikosti a složitosti, viz bod 9.

8. Poskytujete slevy?

Ano - pokud si objednáte větší množství než minimální, nastavíme vám množstevní slevu. Pro některé neziskové organizace, organizátory sportovních a kulturních akcí poskytujeme zvýhodněné ceny - kontaktujte nás na e-mailové adrese logosamolepky@vuno.cz.

9. Chci vyrobit LOGOsamolepky - co mám udělat?

Stačí jen pár kroků - a je to snadné. Než vyrábíme LOGOsamolepky, nejdříve logo/znak posuzujeme a zhotovujeme cenovou nabídku. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je zapotřebí postupovat podle následujících kroků. Věříme, že to přispěje k bezproblémovému vyřízení vašeho požadavku. Pracujeme absolutně transparentně a korektně. Ceny v naší nabídce jsou konečné, nepřekvapíme vás žádnými vícenáklady, poplatky. Postup je tedy následující:

  1. Na adresu logosamolepky@vuno.cz nám pošlete logo ve vektorovém formátu (křivky), požadovanou velikost LOGOsamolepky v milimetrech (šířka x výška) a předběžné množství (počet kusů). Uveďte také kontakt na sebe. Toť vše 🙂
  2. Jakmile podklady obdržíme, poptávku zhodnotíme a provedeme zkušební "řez" ZDARMA. Při tomto testování zjistíme potřebný čas pro výrobu LOGOsamolepky v požadované velikosti. To je pro vytvoření férové cenové nabídky klíčové.
  3. Teď už vám můžeme s klidným svědomím zaslat NEZÁVAZNOU nabídku, která přesně odpovídá složitosti vašeho loga, znaku nebo symbolu. Je už jen na vás, zda-li následně objednáte. Informace jak potvrdit objednávku/výrobu je součástí této nabídky.

Poté se teprve rozhodujete, zda objednávku potvrdíte 🙂